Služby

Hypoteční a spotřebitelské úvěry

Pokud Vám na splnění cílů a snů nestačí vlastní dosavadní úspory, pomůžeme Vám najít nejvhodnější způsob, jak tyto peníze získat. Nejčastěji Vám pomáháme s financováním bydlení formou hypotečních úvěrů nebo úvěru ze stavebního spoření.

Investice a spoření

Vytvářet finanční rezervu a investovat tak, aby váš majetek během času neztrácel na hodnotě? Určitě dobré rozhodnutí. Mít peníze ještě nic neznamená, bez ohledu na to, jestli vám konto zdobí 10 milionů nebo 100 tisíc. Důležité je, co s těmi penězi uděláte.

Životní a majetkové pojištění

Správně nastavené životní zajištění nemá sloužit jako alternativní příjem, ale jako nástroj pomoci v nepřízni osudu. Vybrat ho mezi nepřeberným množstvím nabídek tak, aby Vám dokázalo zachovat životní úroveň pro většinu situací, vyžaduje přehled a zkušenosti. Nenechte se zaskočit. Štěstí přeje připraveným.

Realitní služby

Propojení realitních služeb se službami finančními, zejména v oblasti zajišťování úvěrů na bydlení, je jednoznačným trendem dnešním doby. Česká realitní společnost Stars reality je odpovědí na tento trend. 

Projekty a dotace

Poskytujeme kompletní služby spojené s přípravou výstavby nebo rekonstrukcí nemovitosti.

Právní služby

Pomáháme klientům získat finanční odškodnění a kompenzace v případech kdy na to mají nárok.

Účetní a daňové služby

Ve spolupráci s firmou KODAP zajistíme pro naše klienty daňové a účetní služby. 

Poradenství pro firmy

Pomáháme firmám vzdělávat zaměstnance ve finanční gramotnosti a tím snižovat předlužování zaměstnanců, maximalizovat využití finančních benefitů a hlavně vytvářet pevné pouto mezi zaměstnancem a firmou.

PRÁVNÍ INFORMACE
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupci registrovaní pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719
Investiční a penzijní produkty zprostředkováváme jako vázaní zástupci registrovaní pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízení pojišťovací zprostředkovatelé zapsaní v registru ČNB a zároveň registrovaní pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty