O firmě

Začátky Bonites

Název Bonites vychází z latinských slov bonus a bonum, která jsou výrazem pro užitek, dobro, majetek a prospěch.

Na těchto hodnotách jsme v roce 2013 založili naši poradenskou společnost. Jako dlouholetí finanční poradci jsme si byli vědomi, že realizovat vlastní vize a názory v rámci velkých strukturálních firem je přinejmenším složité, ne-li nemožné. Proto jsme si vymysleli vlastní model firmy orientované v první řadě na komplexní potřeby klientů.

Na začátku jsme veškerou energii vkládali do poskytování úvěrů a ostatních finančních služeb. Postupem času jsme na základě poptávky od klientů a spolupracujících poradců významně rozšířili naše portfolio o poradenství v oblasti realit, právních, účetních a dalších doplňkových služeb.Současnost a budoucnost

V současné době poskytujeme naše služby v několika krajích ČR a pracujeme na další expanzi, abychom byli našim klientům vždy nablízku. Do roku 2020 plánujeme otevřít další pobočky a mít zastoupení ve všech krajích v Čechách.

Naším přirozeným cílem je být jedničkou především v kvalitě, ale také v komplexnosti poskytovaných poradenských služeb v oblasti financí, realit, práva a účetnictví.Ukázat všechny služby

Historie firmy

2013 - založena společnost Emeras finance

         - otevřena pobočka v Praze a v Českých Budějovicích

2014 - změna označení společnosti na D.F.

         - nové pobočky v Praze 4, Kladně, Jihlavě, Žirovnici

2015 - nové pobočky ve Slaném a Kralupech nad Vltavou, 

2016 - další expanze společnosti do Chebu, Pelhřimova a Havlíčkova Brodu

2017 - nová pobočka v Benešově

         - založení realitní kanceláře Stars reality

         - překročena hranice 1 mld. zprostředkovaných hypotečních úvěrů za rok

2018 - změna názvu společnosti na Bonites

         - rozšíření portfolia o účetní služby a právní služby

         - nové pobočky v Českých Budějovicích a Žďáře nad Sázavou


let

na trhu pod vlastní značkou

poboček po celé ČR

zkušených poradců

spokojených klientů

Společenská odpovědnost

Pomoci klientům s jejich požadavky v oblasti finančních produktů je pro nás samozřejmostí. Pomoci lidem, dětem, rodinám, které se z jakýchkoliv zdravotních důvodů dostávají dnes a denně do finanční tísně, je pro nás ctí. To, co pro nás může znamenat zdánlivé minimum, pro mnohé, kteří potřebují pomoci, znamená maximum. Dělat radost, pomáhat, dávat nové naděje, to je důvod, proč jsme se stali součástí nadačního fondu Dobrý anděl.

PRÁVNÍ INFORMACE
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupci registrovaní pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719
Investiční a penzijní produkty zprostředkováváme jako vázaní zástupci registrovaní pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízení pojišťovací zprostředkovatelé zapsaní v registru ČNB a zároveň registrovaní pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty