Kariéra-old

Víme co je pro vás důležité

Věříme, že spokojený poradce dokáže odvézt mnohem lepší práci než poradce, který je nustále pod tlakem svých nadřízených a který se musí na konci každého měsíce honit za splněnými body.

Proto jsme v Bonites zavedli jedinečný systém spolupráce, zajistili kvalitní partnery a nastavili takové podmínky, že jsou poradci v Bonites mnohem spokojenější a odvádějí lepší práci než v předchozích poradenských firmách.


Podívejte se níže co všechno můžete v Bonites mít i vy!

Lepší odměny

Naše práce nás baví, ale dostávat adekvátní odměnu je pro všechny důležité. Nabízíme jedny z nejlepších odměňovacích podmínek na trhu finančního poradenství.


ukázat kariérní systém

Širší porfolio partnerů

Je nám jasné, že ke kvalitně odvedené práci potřebujete mít možnost spolupracovat s co největším množství partnerů. Proto jsme se zaměřili na široké portfolio spolupracujících firem a organizací. Podívejte se sami s kým vším můžete v Bonites spolupracovat. Budete sami překvapeni.

Staňte se opravdu nezávislými poradci.

Pomůžeme vám s přechodem, tak abyste nepřišli o své klienty ani provize.

Pomohli jsme již více než 80 z vás.

Přátelská atmosféra a pravidelné vzdělávání jsou základem dobře odvedené práce

Uvědomujeme si, že finanční poradce, který pracuje pod neustálým tlakem svých nadřízených a v sevření limitů pro splněný počet bodů, nemůže odvádět kvalitní práci.

Zároveň nám je jasné, že musíme pracovat na celoživotním vzdělávání. 

Umíme se i bavit

Pravidělně každý rok pořádáme několik neformálních celofiremních akcí, které slouží převážně k utužení kolektivu a oddechu od každodenní práce.


prohlédnout galerii

Pravidelné vzdělávaní

Nedílnou součástí naší práce je pravidelné vzdělávání. Naše vzdělávací akce jsou zamířeny na zkušené poradce, kteří se pohybují v oboru více jak 5 let.... 


vzdělávací systém

Přestaňte se bát o své pozice, necháme vás dělat práci kvalitně

U nás pracují zkušení finanční poradci. Průměrná služební doba poradce v Bonites group s.ro. v oboru financí je 7 let. Věříme, že takto zkušení poradci jsou již schopni práce bez nátlaků a limitů. 

Z naší zkušenosti víme, že když se netlačí na splnění bodů, tak poradce je schopen odvézt mnohem kvalitnější práce. 


Garantované a historické pozice

U nás v Bonites stoupá vaše kariéra pouze vzhůru. Přesaňte se bát o své pozice a pojďte zkusit práci v příjemné a přátelské atmosféře. Vaši klienti to ocení... 


ukázat kariérní systém

Vlastní realitní kancelář

Je nám jasné, že realitní a finanční trh se bude nadále více a více propojovat. Proto jsme založili vlastní realitní kancelář, která usnadní spolupráci mezi realitními makléři a poradci.


možnost spolupráce s RK

Podívejte se co o náš říkají naši poradci