Hypoteční a spotřebitelské úvěry

Spolupracujeme se všemi bankami, tak abyste měli nejširší výběr

Pokud Vám na splnění cílů a snů nestačí vlastní dosavadní úspory, pomůžeme Vám najít nejvhodnější způsob, jak tyto peníze získat. Nejčastěji Vám pomáháme s financováním bydlení formou hypotečních úvěrů nebo úvěru ze stavebního spoření. A je jen na Vás, zda si chcete nemovitost koupit, postavit, zrekonstruovat, a nebo jen refinancovat Váš stávající úvěr na lepší podmínky.


Nečekejte od nás nějaké obecné návrhy. Spolupracujeme se všemi velkými hypotečními bankami a stavebními spořitelnami na českém trhu. Jsme proto schopni připravit Vám individuální nabídku hypotečního úvěru dle Vašich požadavků a finančních možností, a to se všemi výhodami i nevýhodami. Porovnáváme pro Vás nejen úrokovou sazbu, ale také celkové náklady včetně všech poplatků spojených s úvěrem.

Vypočítat hypotéku

let
%
Veškeré úvěrové závazky mohou být max 45% měsíčního čistého příjmu a max 9ti násobek ročního čistého příjmu.
VÝŠE MĚSÍČNÍ SPLÁTKY:
Vaše minimální měsíční mzda musí být:
mld.
Suma zprostředkovaných úvěrů
úvěrových produktů
mil.
zprostředkované hypoteční úvěry v roce 2017

Klientům jsme zajistili financování bydlení

Ukážeme vám jak na hypotéku

Přemýšlíte nad tím, zda pro Vás bude hypotéka vůbec dostupná nebo zda si budete moct splácení hypotéky v dané výši dovolit? Spočítáme Vám měsíční splátky při různých výších úvěru nebo délky splatnosti, i když jste si ještě nevybrali nemovitost. Doporučíme Vám tak, v jaké cenové relaci by se měla kupovaná nemovitost pohybovat, čímž lze předejít případným problémům při schvalování samotného úvěru.


Jako významný partner bank, spořitelen a pojišťoven máme u těchto institucí speciální podmínky (úroky, poplatky, slevy..), které byste na pobočce jen velmi těžko vyjednávali. To vše díky sjednanému objemu úvěrů, které bankám zprostředkováváme. Díky širokému portfoliu finančních institucí máme také silnou vyjednávací pozici.

Získejte nejlepší úvěr

Kontaktujte našeho hypotečního experta, který vám rád poradí se všemi dotazy.

Doporučíme vám vždy ten aktuálně nejvýhodnější úvěr

Stejným způsobem pracujeme také u neúčelových a spotřebitelských úvěrů na cokoli. Když je potřeba pořídit například auto, zpracujeme Vám kalkulaci na míru.

Každý den sledujeme nabídky  bankovních a úvěrových společností. Proto se můžete spolehnout, že vám doporučíme jen to nejlepší, co mezi hypotékami a úvěry najdete.

Anuita

Pravidelná roční splátka při dlouhodobém úvěru, ve které je obsažena jak splátka úroku tak jistiny. Poměr mezi úrokem a jistinou se přelévá na stranu jistiny, tím jak splácíte.

Bonita klienta

Schopnost klienta splácet počítaná na základě příjmů a výdajů klienta. Zkoumání jeho vzdělání, bytových poměrů, rodinných poměrů nebo zkoumání zápisů v úvěrových registrech.

Fixace

Období, po které Vám banka garantuje stejné podmínky (úrok, poplatky, podmínky předčasného splacení,...). Nejčastější období fixace je 1, 3 a 5 let. Setkat se ale můžeme i s delší fixací nebo fixací na celou dobu splácení.

Hypotéka

Úvěr, který je zajištěn nemovitostí. Je definován v odstavci 3, § 28 o hypotečních zástavních listech zákona o dluhopisech č. 190/2004 Sb. z 1. května 2004.

LTV - Loan To Value

Znamená to vlastně poměr mezi výší úvěrů a hodnotou zástavy. Např. kupujete byt v hodnotě 1 mil. Kč a chcete úvěr 800 tis., tak potom LTV=80%.

RPSN

Roční procentní sazba nákladů - celkové náklady, které jsou s úvěrem spojené (vč. všech poplatků). RPSN je vždy důležitější údaj než samotná úroková sazba, která nevyjadřuje celkové náklady úvěru.

Vinkulace pojistného plnění

V případě pojistné události je pojistné plnění vyplaceno třetí osobě. Nejčastěji v případě pojištění nemovitosti nebo životní pojistky.

Partneři pro úvěry

 • Artesa, spořitelní družstvo
 • Česká spořitelna, a.s.
 • Československá obchodní banka, a.s.
 • Diners Club CS, s.r.o., organizační složka
 • Equa bank, a.s.
 • Hypoteční banka, a.s.
 • Komerční banka, a.s.
 • mBank S.A., organizační složka
 • MONETA Money Bank, a.s.
 • NEY spořitelní družstvo
 • Oberbank AG, pobočka ČR (organizační složka)
 • Raiffeisenbank, a.s.
 • Sberbank CZ, a.s.
 • UniCredit Bank Czech Republic, a.s.
 • Wüstenrot hypoteční banka, a.s.
 • Zonky s.r.o.