• laptopmockup_sliderdy

  BONITES = užitek pro klienty i poradce

  Spokojenost zákazníka a finančního poradce je pro nás vždy na prvním místě. 


  Pojďte se o tom přesvědčit.  Dozvědět se více
 • laptopmockup_sliderdy

  Stabilní zázemí pro zkušené poradce

  Máme jasný kariérní systém, nejširší portfolio partnerů a pravidelné vzdělávací akce.


  To vše můžete mít s námi i vy.


  Ukázat podmínky spolupráce

spokojených klientů

uzavřených smluv

mld.

zprostředkovaných úvěrů

%

spokojenost klientů s našimi službami

O SPOLEČNOSTI

Společnost byla založena v roce 2013 skupinou finančních poradců, kteří již nechtěli být součástí velkých strukturálních firem, kde bylo složité realizovat své vize a názory a jejich pohled na fungování finančního poradce byl odlišný od těchto struktur. V počátcích byla veškerá energie vkládána do oblasti poskytování úvěrů a ostatních finančních služeb. Postupem času a na základě poptávky od klientů a spolupracujících  poradců se ale začalo portfolio našich služeb rozrůstat o další navazující služby, jako například poradenství v oblasti realit nebo právních a účetních služeb.

PRÁVNÍ INFORMACE
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupci registrovaní pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719
Investiční a penzijní produkty zprostředkováváme jako vázaní zástupci registrovaní pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízení pojišťovací zprostředkovatelé zapsaní v registru ČNB a zároveň registrovaní pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty