Komplexní poradenství
pro život a podnikání

Dlouhodobý prospěch zákazníka je u nás vždy na prvním místě.

Prozkoumat nabídku

Stabilní zázemí pro 

zkušené poradce

Unikátní podpora a zázemí, nejširší 

portfolio partnerů

Možnosti spolupráce

spokojených klientů

uzavřených smluv

ks

zprostředkovaných úvěrů na bydlení

spravovaných investic

O SPOLEČNOSTI

Společnost byla založena v roce 2013 skupinou finančních poradců, kteří již nechtěli být součástí velkých strukturálních firem, kde bylo složité realizovat své vize a názory a jejich pohled na fungování finančního poradce byl odlišný od těchto struktur. V počátcích byla veškerá energie vkládána do oblasti poskytování úvěrů a ostatních finančních služeb. Postupem času a na základě poptávky od klientů a spolupracujících  poradců se ale začalo portfolio našich služeb rozrůstat o další navazující služby, jako například poradenství v oblasti realit nebo právních a účetních služeb.

PRÁVNÍ INFORMACE
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupci registrovaní pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719
Investiční a penzijní produkty zprostředkováváme jako vázaní zástupci registrovaní pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízení pojišťovací zprostředkovatelé zapsaní v registru ČNB a zároveň registrovaní pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty