Provizní a kariérní systém

Lepší provizní a kariérní podmínky než jste kdy viděli

Nabízíme našim poradcům jedny z nejlepších provizních podmínek na trhu. Budete sami překvapeni jak výhodné podmínky vám můžeme nabídnout. 

Podívejte se na všechny výhody, které vám můžeme oproti multilevelům nabídnout nebo kontaktujte našeho managera, který vám rád na jakékoliv otázky odpoví.

Historické pozice bez udržovacích kritérií

Všechny pozice jsou dané historickými výkony, což znamená, že na pozici jste buď dosazen, nebo postoupíte podle kariérního řádu.

Následné odměny od počátku spolupráce

Následné odměny jsou vypláceny za všechny typy obchodů (pojištění, investice) a pro všechny poradce na všech pozicích.

Garantované pozice

Všechny pozice jsou garantované - když vás dosadíme na pozici, tak z ní nemůžete být odvolání nebo sesazeni na základě sníženého výkonu. U nás v kariéře pouze stoupáte. Zároveň vám garantujeme, že při přestupu k nám získáte minimálně takovou pozici, jakou jste měl u konkurenční společnosti.

Dotace na kanceláře a asistentky

Jakmile dosáhnete na pozici Manažer obchodního týmu nebo Poradenské místo, automaticky získáváte možnost mít vlastní označenou kancelář a asistentku. Naše společnost Vám pro tento účel poskytne dotaci, která se odvíjí pouze od obratu pobočky. Nemusíte plnit žádná dodatečná kritéria, vše závisí pouze na výkonu poradců z vašeho týmu. Příklad z praxe: pobočka o pěti lidech s průměrným výkonem 400 bodů získává dotaci ve výši 10.000 Kč.

Renta a doporučitelská provize

Každý ředitel obchodní sítě, který vychová dalšího ředitele obchodní sítě, má nárok na rentu ve výši 30 000 Kč za měsíc. Tato renta je garantovaná a nelze ji měnit. 

Doporučitelská provize je vyplácena poradci, který nemá ambici dělat manažera, ale přivedl do firmy dalšího poradce. Výše provize závisí na výkonu nového doporučeného poradce.  Provize je vyplácena u každého nového poradce, kterého do Bonites přivedete.

Staňte se opravdu nezávislými poradci.

Pomůžeme vám s přechodem k nám, tak abyste nepřišli o své klienty ani provize.

Pomohli jsme již více než 80 z vás.