Vzdělávání

Pravidelné vzdělávání je nutností v oboru finančního poradentsví

Jsme zaměřeni na vzdělávání zkušených poradců.

Zkušenost poradce je v 80% příchodů minimálně 2-3 roky, když k nám přichází. Po příchodu k Bonites se snažíme s finančním poradcem nadále pracovat, tak abychom jej posunuli v jeho kariéře a vzdělání na co nejvyšší úroveň. Jen vzděláním a zkušenostmi lze dosáhnout nejlepších výsledků a hlavně nejlepší úrovně poskytovaných služeb směrem ke klientům.


Na našich poradcích nám opravdu záleží... organizovat pravidelné vzdělávací akce má následující důvody:

Předcházíme vyhoření

Předcházíme situaci, kdy má finanční poradce pocit, že se nikam neposouvá a nepracuje na sobě. Tomuto stavu chceme předejít pravidelnými školeními a workshopy na různá témata v oblasti finančního poradenství i mimo něj.

Produkty se neustále mění

Trh finančního poradenství potřebuje neustálé doplňování znalostí v oblasti produktů, které se stále mění.

Zlepšujeme jednání s klienty

Klient se stále vyvíjí a jednání s ním se mění. Nelze spoléhat na jeden a týž model práce s klientem. Klient má jiné znalosti, možnosti a zkušenosti než před 5, 10 nebo 20 lety.

kongresy Broker Trust
velké celofiremní dny

workshopů

4 velké celofiremní dny

Pravidelně organizujeme 4x do roka celofiremní vzdělávací dny se zaměřením na určitá témata v oblasti finačního poradeství. V roce 2017 byly témata: hypotéky, investice, životní pojištění, neživotní pojištění.

Workshopy

Dále se snažíme každý měsíc uspořádat workshopy na témata i mimo oblasti finančního poradenství. Za uplynulý rok 2017 jsme uspořádali 10 workshopů mimo jiné na téma realit nebo ochrany spotřebitele.

Produktová školení

Naši finanční poradci se rovněž účastní produktových školení organizovaných partnerskými organizacemi napříč celým trhem.

Kongresy

Jako partnerská organizace Broker Trustu jsme měli možnost se účastnit jejich velkých kongresů na téma hypoték a pojištění www.brokerkongres.cz

FinTV

Bonites pro své poradce zajistila celoroční přístup k záznamům na FinTV.cz, online televizi, která přináší vždy aktuální témata ze světa financí.

Chcete se stát kvalitním poradcem?

Pokud se chcete kvalitním poradcem a poskytovat co nejlepší služby vašim klientům, tak neváhejte kontaktovat našeho manažera. Rád vám zodpoví veškeré vaše dotazy.

Novinky pro rok 2018

  • - nový web, který by měl více propagovat poradce a jejich služby pro klienty
  • - komunikace s klienty online pomocí aplikace v mobilu
  • - nová služba likvidace pojistných událostí
  • - daňové a účetní poradenství pro klienty

Galerie