Realitní služby

Spolupracující realitní kancelář

Propojení realitních služeb se službami finančními, zejména v oblasti zajišťování úvěrů na bydlení, je jednoznačným trendem dnešním doby. Česká realitní společnost Stars reality je odpovědí na tento trend. 

Tvoří ji lidé s minimálně desetiletou zkušeností v poskytování realitních a finančních služeb po celé České republice. Makléři Stars reality mají jedinečné zázemí a portfolio navazujících služeb, nejen právních a účetních, ale i energetických a dotačních, jejichž přesah docení klienti ještě dlouho po samotném prodeji/koupi nemovitosti.


Stáhněte si podrobné informace o spolupráci realitní kanceláře a Bonites

Realitní služby

Finanční a realitní obchod jsou v dnešní době velmi úzce provázány. Proto nabízíme finanční a realitní služby pod jednou střechou. Klientovi, který s námi řeší finance, dokážeme pružně vyhledat vhodnou nemovitost. A naopak klientovi, který si u nás vybral nemovitost, pomůžeme s financemi. To vše propojujeme unikátním systémem pro sdílení poptávek a nabídek, díky němuž dokážeme nemovitost rychle najít i prodat. 

poboček realitní kanceláře
makléřů k vašim službám
nemovitostí v nabídce
mil.

obrat

Nabídka spolupráce 

Pracujete jako samostatný realitní makléř nebo jste součástí realitní kanceláře? Chcete svým klientům poskytnout komplexní servis? Spolupracujte přímo s námi. Společně najdeme to nejlepší řešení pro Vaše klienty.

A proč právě s námi?

Spolupracujeme se všemi velkými hypotečními bankami a stavebními spořitelnami na českém trhu. Proto jsme schopni vypracovat nezávislé porovnání se všemi výhodami, ale i nevýhodami, a vytvořit hypotéku pro klienta na míru jeho požadavkům a možnostem.

Kompletní servis

Kancelář s asistentkou, marketingové materiály, IT systém pro správu klientů, smluv a nabídek. Vše dostanete ihned od začátku spolupráce.

Perfektní znalost tržního prostředí

Naši makléři se pohybují na trhu realit více jak 10 let a rádi vám své zkušenosti předají.

Exklusivní podmínky

Jedny z nejlepších provizních podmínek na realitním trhu v ČR.

Finanční odměny

Provize z finančních produktů sjednaných vašimi klienty.

Máte zájem o spolupráci

Kontaktujte našeho managera pro realitní kancelář, který vám sdělí více informací.

PRÁVNÍ INFORMACE
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupci registrovaní pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719
Investiční a penzijní produkty zprostředkováváme jako vázaní zástupci registrovaní pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízení pojišťovací zprostředkovatelé zapsaní v registru ČNB a zároveň registrovaní pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty